A Lyga: "Ekranas" ir "Kaunas" tolsta nuo "Sūduvos"

2008-10-20 12:01

Sekmadienį NFKA A lygoje buvo žaidžiamos 24-ojo turo rungtynės. Abu čempionato lyderiai Panevėžio „Ekranas" ir Kauno FBK „Kaunas" iškovojo įtikinamas pergales bei dar labiau atitrūko nuo trečioje pozicijoje esančios Marijampolės „Sūduvos".

Sėkmingai šiemet rungtyniaujantis „Ekranas" be didesnių problemų svečiuose 3:0 sutriuškino absoliučią turnyro autsaiderę „Šilutę". 26-ąją minutę svečius į priekį išvedė Dainius Gleveckas, 40-ąją minutę persvarą padvigubino Vitalijus Kavaliauskas, o 82-ąją tašką rungtynėse padėjo 11m baudinį realizavęs komandos kapitonas Deimantas Bička.

FBK „Kaunas" savoje aikštėje 2:0 nugalėjo Klaipėdos „Atlantą", o abu įvarčius nugalėtojams 14 ir 61 minutėmis pelnė sportinę formą atgaunantis Rafaelis Ledesma.

Daug dėmesio sulaukė mačas Marijampolėje, kur „Sūduva" susitiko su ambicijų pakovoti dėl bronzos neslepiančiais Vilniaus „Vėtros" futbolininkais. Dvikova pasibaigė be įvarčių, tad abi komandas ir toliau skiria trys taškai, bet sostinės ekipa yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Į šeštąją poziciją pakilo „Šiaulių" klubas, sekmadienį svečiuose 4:2 įveikęs vėl žaidybinėje krizėje atsidūrusį Vilniaus „Žalgirį". Svečių gretose pasižymėjo Rokas Urbelis (52 min.), Vaidas Šilėnas (68 ir 73 min.) ir Aleksandras Romašovas (82 min.). „Žalgirio" ekipai įvarčius pelnė Edgaras Mastianica (12 min.) bei Arminas Vaskela (71 min.).