A lyga: "Stumbras" su "Klaipėdos granitu" pasidalijo po tašką

2015-09-11 16:25 diena.lt inf.
fcstumbras.lt nuotr.

Penktadienį pirmosiose Lietuvos futbolo "SMScredit.lt A lygos" XXVI turo rungtynėse tarp Kauno "Stumbro" ir "Klaipėdos granito" komandų užfiksuotos lygiosios 1:1 (1:1).

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Nerijus Mačiulis (24 min.), tačiau dar iki pertraukos Deividas Lukošius išlygino rezultatą (39 min.).

Po to, kai 75-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas kauniečių žaidėjas Mohamedas Emi Džabrailovas, iniciatyvą perėmė svečiai iš galėjo išplėšti pergalę, tačiau jau per teisėjo kompensuotą laiką (90+2 min.) neįmušė į "Stumbro" vartus skirtą 11 metrų baudinį - Jegoro Potapovo smūgį atrėmė šeimininkų vartininkas Gidedrius Kvedaras.

Po šio susitikimo "Stumbro" futbolininkai su 26 taškais liko šeštoje vietoje, o 20-ąjį tašką iškovojęs "Klaipėdos granitas" - devintas.

Dešimties komandų turnyre pirmauja čempionės titulą ginanti Vilniaus "Žalgirio" (61 tšk.) vienuolikė, lenkianti Trakų "Trakų" (56 tšk.) klubą ir praėjusio sezono bronzos medalininkę Klaipėdos "Atlanto" (48 taškai) ekipą.

"SMScredit.lt A lygos" turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Šiaulių "Šiauliai"       25  3  5 17  22:62 14

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 20 įvarčių - Andrejus Paniukovas (Klaipėdos "Atlantas").