Portugalijos Super taurės laimėtojas - "Porto"

2011-08-08 12:32
Portugalijos Super taurės laimėtojas - "Porto" / Scanpix.ee nuotr.

Europos lygos bei Portugalijos čempionas „Porto“ klubas tęsia titulų komplektaciją. Sekmadienį trenerio Manuelio Machado auklėtiniai šalies Super taurėje minimaliu rezultatu 2-1 palaužė „Vitoria“ vienuolikę ir trečius metus iš eilės tapo šio trofėjaus savininkais.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo šalies čempionas „Porto“, kuris į priekį išsiveržė dar 4-ą minutę, po pelnyto gynėjo Rolando įvarčio.

Maždaug po pusvalandžio rezultatas tapo lygus. 33-ią minutę „Vitoria“ komandos gretose pasižymėjo Marcelo Toscano.

Vis dėlto, artėjant pirmojo kėlinio pabaigai pirmojo įvarčio autorius Rolando dar kartą persvėrė rezultatą savo komandos naudai ir po pirmų 45 minučių rezultatu 2-1 pirmavo „Porto“.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas tapo šiurkštesnis. Iš viso šiame kėlinyje buvo parodytos keturios geltonos kortelės, tačiau įvarčiu daugiau niekas nepelnė.

Tai buvo jau aštuonioliktasis Portugalijos čempionų iškovotas Super taurės titulas. Per pastarąjį dešimtmetį ekipa triumfavo net šešis kartus.