Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Apeliacinis komitetas (AK) iš dalies patenkino Vilniaus MFD "Žalgirio" apeliaciją dėl komandos žaidėjo Deivido Šembero diskvalifikacijos trukmės - ji sumažinta vieneriomis rungtynėmis.
LFF Drausmės komitetas (DK) balandžio 23 dieną nutarė D.Šemberui už raudoną kortelę "SMSCredit.lt A lygos" rungtynėse su Gargždų "Banga" dėl nesportinio elgesio skirti didesnę nė įprastai numatytą diskvalifikaciją 3 rungtynėms.
Balandžio 25 dieną šalies čempionas VMFD "Žalgiris" pateikė apeliaciją ir žaidėjo kreipimąsi. Jame D.Šemberas pareiškė gailestį bei atsiprašymą dėl savo emocijų protrūkio ir padaryto pažeidimo, pasižadėjo ateityje susilaikyti nuo panašių veiksmų. Klubas taip pat pažymėjo, jog D.Šemberas tokiu būdu prasižengė pirmą kartą.
LFF AK nagrinėdamas apeliaciją atkreipė dėmesį į tai, jog ginčijamas tik LFF DK sprendimas skirti didesnės trukmės diskvalifikaciją, nei numatyta standartinėje sankcijoje.
LFF AK priimdamas sprendimą įvertino žaidėjo pripažinimą ir atsiprašymą bei tai, ar sankcija tinkama konkrečių pažeidimo aplinkybių ir pasekmių kontekste. Šiuo atveju "Bangos" klubo žaidėjas, prieš kurį buvo prasižengta, netrukus po pažeidimo galėjo tęsti ir tęsė rungtynes.
Dėl šių ir kitų priežasčių LFF AK nutarė iš dalies tenkinti VMFD "Žalgirio" apeliaciją ir sumažino D.Šemberui skirtą diskvalifikacijos sankciją nuo 3 iki 2 rungtynių.
Vienerias rungtynes D.Šemberas jau praleido (balandžio 24 d. rungtynes su "Šiauliais"), tad diskvalifikacija dar galios vienerioms rungtynėms. Kitas rungtynes "Žalgiris" žais balandžio 29 d. antradienį, Vilniuje, kur vyks 2013-0214 metų sezono LFF "Druskininkų Hermio" taurės pusfinalio antroji dvikova su "Trakų" komanda.
Naujausi komentarai