Baidarininkai R.Nekrošius ir A.Olijnikas - pasaulio vicečempionai

2011-08-21 02:09
R. Nekrošius
R. Nekrošius / Šarūno Mažeikos (BFL) nuotr.

Sidabro medalius Vengrijoje vykstančiame baidarių ir kanojų irklavimo pasaulio čempionate šeštadienį iškovojo baidarę dvivietę irklavę Ričardas Nekrošius ir Andrejus Olijnikas.

Šeštadienį finale lietuviai 500 m įveikė per 1 minutę 28,524 sekundės ir vos 0,390 sekundės nusileido čempionais tapusiems vengrams Davidui Tothui bei Tamašui Kulifai'ui.
Bronzos medalius iškovojo Lenkijos baidarininkai - Dawidas Putto ir Denis Ambroziakas - nuo nugalėtojų atsilikę 0,714 sekundės.

Šeštadienį sportininkai taip pat varžėsi ir 200 m distancijoje.

Geriausiai sekėsi dvivietę kanoją irklavusiems Raimundui Labuckui bei Tomui Gadeikiui, kurie laimėjo kvalifikacinį plaukimą ir iš karto pateko į finalą.
Pagrindiniame finale varžysis ir kanojininkas Jevgenijus Šuklinas, kuris laimėjo ir atrankos, ir pusfinalio plaukimus.

Baidarininkas Egidijus Balčiūnas sekmadienį varžysis B finale (dėl 10-18 vietų), o dvivietę baidarę irklavę Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas kovos tik C finale (dėl 19-27 vietų).
Baidarininkė Dovilė Sudeikytė atrankoje liko tik aštunta ir pasitraukė iš varžybų, o poroje su Anele Šakalyte dvivietėje baidarėje kvalifikacijoje užėmė 7 vietą, o pusfinalyje - tik aštuntą ir baigė pasirodymą.