Baltijos šalių šaudymo iš lanko čempionate - 7 medaliai

2009-08-05 15:15
Baltijos šalių šaudymo iš lanko čempionate - 7 medaliai / LLF nuotr.

Latvijoje vyko 9-asis Baltijos šalių šaudymo iš lanko čempionatas, kuriame Lietuvos lankininkai iškovojo septynis medalius.

Olimpinių lankų vyrų grupėje Baltijos šalių čempionu tapo šaulys iš Kauno Arvydas Čepulionis. Finalinėje dvikovoje 109:105 jis nugalėjo 2009 metų Lietuvos vice čempioną klaipėdietį Lenardą Bernotą. Trečioji vieta atiteko taip pat šauliui iš Lietuvos Ignui Morkeliūnui. Jis finalinėje dvikovoje dėl trečios vietos 104:99 nugalėjo sportininką iš Vilniaus Tomą Kučinską.

Moterų, šaudančių olimpiniais lankais grupėje, Baltijos šalių čempione tapo sportininkė iš Estijos Anneli Preimann, kuri lemiamoje dvikovoje 106:102 nugalėjo latvę Ligą Zommerę. Bronza atiteko estei Siret Luik.

Skriemulinių lankų vyrų grupėje Baltijos šalių čempionu tapo Lietuvos lankininkų federacijos (LLF) prezidentas, tarptautinės klasės sporto meistras, daugkartinis Lietuvos rekordininkas kaunietis Vladas Šigauskas. Jis finalinėje dvikovoje 113:108 įveikė šaulį iš Estijos Harį Kohlerį. Trečią vietą iškovojo šaulys iš Latvijos Kasparas Elartas.

Skriemulinių lankų moterų grupėje Baltijos šalių čempione tapo sportininkė iš Estijos Maarika Jaatma. Antrą vietą užėmusi sportininkė iš Kauno Jelena Babinina estei finalinėje dvikovoje pralaimėjo 100:106 Trečią vietą iškovojo estė Evelyn Rang.

9-ame Baltijos šalių čempionate buvo surengtos ir komandinės varžybos, kuriose varžėsi Lietuvos, Latvijos ir Estijos olimpiniais ir skriemuliniais lankais šaudę vyrų ir moterų komandos.

Baltijos šalių čempione olimpinių lankų vyrų grupėje tapo Lietuvos komanda (4822 taškai). Antroji vieta atiteko Latvijos komandai (4513 taškų). Bronzos medaliais tenkinosi Estijos komanda (4501 taškas).

Baltijos šalių čempione olimpinių lankų moterų grupėje tapo Estijos komanda (4690 taškų). Sidabro medaliais pasipuošė Latvijos komanda (4561 tškas).

Baltijos šalių čempione skriemulinių lankų vyrų grupėje, kaips ir olimpinių lankų vyrų grupėje, tapo taip pat Lietuvos komanda (5103 taškai). Sidabro medaliais tenkinosi Latvijos komanda (4992 taškai).