D.Draudvila turnyre Čekijoje užėmė 10 vietą

2011-06-17 12:15
D.Draudvila turnyre Čekijoje užėmė 10 vietą / Scanpix.ee nuotr.

Tarptautinėse lengvosios atletikos federacijos daugiakovės "Iššūkio" serijos varžybose Čekijoje -"TNT-Fortuna" - Darius Draudvila galutinėje įskaitoje su 7734 taškais liko dešimtas, pasiekęs geriausią Lietuvos sezono rezultatą. Aštuntojoje rungtyje įveikęs 4,50 m aukštį ir numetęs ietį 55,20 m, prieš paskutinę rungtį Lietuvos lengvaatletis buvo septintas.

Dešimtojoje rungtyje - 1500 m bėgime - D.Draudvila sugaišo 5 min. 19.70 sek. Pirmąją vietą tarp 22 varžybas baigusių sportininkų iškovojo kubietis Leonelis Suarezas, aplenkęs belgą Hansą van Alpheną bei Willemą Coertzeną iš Pietų Afrikos Respublikos. Moterų septynkovės varžybose nugalėjo rusė Tatjana Černova, antrąją vietą užėmė lenkė Karolina Tyminska, o trečiojoje pozicijoje liko latvė Aiga Grabuste.