Devintasis rezultatyvus P.Verenio perdavimas

2012-02-19 12:21
Devintasis rezultatyvus P.Verenio perdavimas / Shutterstock nuotr.

Septynioliktą pergalę 46-ose atvirojo Baltarusijos ledo ritulio čempionato reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo septintąją vietą vienuolikos komandų turnyre užimantis dviejų lietuvių Liepojos „Metalurgs“ (49 tšk.) klubas.

Šeštadienį namuose „Metalurgs“ ledo ritulininkai 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) įveikė autsaiderės pozicijoje esančią „HK Brest“ (34 tšk.) komandą.

Devintuoju rezultatyviu perdavimu šiame sezone pasižymėjo Povilas Verenis, padėjęs pelnyti pirmą įvartį (4:14) Janiui Straupei.

Nerijus Ališauskas aikštelės šeimininkų gretose antrajame (24:19) bei trečiajame (46:25) kėliniuose gavo po dvi baudos minutes.

Be 9 rezultatyvių perdavimų, 41 mačą šiame sezone žaidusio P. Verenio sąskaitoje - 11 įvarčių bei 20 baudos minučių, o

N. Ališauskas per 45 sezono rungtynes įmušė 4 įvarčius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir surinko 40 baudos minučių.

Baltarusijos čempionate pirmauja Žlobino „Metalurg“ (117 tšk.) klubas, lenkiantis Gardino „Neman“ (107 tšk.) bei „HK Gomel“ (103 taškai) ledo ritulininkus.