Italijoje prasidėjusių dviračių lenktynių prologe dvi lietuvės pateko į dešimtuką

2016-09-09 20:29 diena.lt inf.

Penktadienį Italijoje prasidėjusių trijų dienų moterų „Premondiale Giro Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini“ dviračių lenktynių prologe dvi lietuvės pateko į pirmą dešimtuką – „Inpa-Bianchi“ ekipai atstovaujanti Daiva Tušlaitė užėmė šeštą vietą, o „Aromitalia-Vaiano“ komandos narė Silvija Latožaitė buvo devinta.

Daiva Tušlaitė
Daiva Tušlaitė / LDSF nuotr.

D. Tušlaitė 2,22 km atskiro starto lenktynėse sugaišo 3 minutes 2 sekundes ir etapo nugalėtojai Ashleigh Moolman pralaimėjo 6 sekundes, o S. Latožaitė trasoje užtruko dar sekunde ilgiau.

Trečioji lenktynėse dalyvaujanti lietuvė – Rasa Leleivytė („Aromitalia-Vaiano“) – nuo etapo nugalėtojos atsiliko 19 sekundžių ir užėmė 51-ą vietą tarp 122-jų sportininkių.