Klaipėdiečiai nelaimėjo badmintono turnyro

2009-03-17 09:00
Klaipėdiečiai nelaimėjo badmintono turnyro / Diena Media nuotr.

Vilniuje vykusio Lietuvos TOP-8 badmintono turnyro vyrų vienetų varžybas laimėjo kaunietis Klaudijus Kašinskis, finale 21:12, 21:14 įveikęs klaipėdietį Donatą Narvilą.

Moterų vienetų varžybose triumfavo kaunietė Akvilė Stapušaitytė, 21:6, 21:16 nugalėjusi irgi mūsų miesto atstovę Kristiną Dovydaitytę.

Vyrų dvejetus laimėjo D.Narvilas poroje su vilniečiu Sergejumi Leonovičiumi, 25:23, 22:20 privertę pasiduoti K.Kašinskį bei kretingiškį Edgarą Slušnį.

Moterų dvejetų varžybas laimėjo vilnietė Oksana Jaciuk ir klaipėdietė Gerda Voitechovskaja, 19:21, 21:19, 21:14 įveikusios kaunietes A.Stapušaitytę ir Rasą Šulnienę.

Mišrių dvejetų varžybose triumfavo favoritai K.Kašinskis ir A.Stapušaitytė. Jie 19:21, 21:11, 21:17 nugalėjo antrojoje pozicijoje likusius klaipėdiečius brolį ir seserį Tomą bei Kristiną Dovydaičius.