Klaipėdoje startavo Kuršių marių regata Pereiti į pagrindinį turinį

Klaipėdoje startavo Kuršių marių regata

2011-08-01 09:24
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr. / Vytauto Petriko nuotr.

Sekmadienį Klaipėdoje startavo 44-oji Kuršių marių regata. Varžybose dalyvauja 52 jachtos iš Lietuvos ir užsienio valstybių.

I etape jachtos startavo iš Klaipėdos jachtklubo, plauks iki Palangos ir grįš atgal į Klaipėdą. Tolesniems etapams, kaip ir kasmet, Kuršių marių regata persikels į Nidą.

Jachtos suskirstytos į 8 grupes ir varžysis dėl 3 pagrindinių prizų - pereinamųjų Kuršių marių regatos nugalėtojų taurių.

Regatos dalyviai tradiciškai susirungs penkiuose etapuose, bet šiek tiek skirtingose distancijose: didžioji "A" distancija sieks apie 210 jūrmylių, trumpesnė "B" - 160 jūrmylių.

Bendrojoje įskaitoje bus išaiškintas nugalėtojas pagal perskaičiuotą laiką "A" distancijoje ir nugalėtojas pagal realiai sugaištą laiką "A" distancijoje. Taip pat - nugalėtojas pagal perskaičiuotą laiką trumpesniojoje "B" distancijoje.

Jachtų varžybos rengiamos pagal "ORC Club" ir "ORC International" taisykles, kurios leidžia suvienodinti skirtingų jachtų šansus taip akcentuodami buriuotojų meistriškumą, o ne tik laivų technines ypatybes.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų