„Kruoja“ prieš Minsko „Dinamo“ atsilaikė tik kėlinį

2013-07-05 01:29
„Kruoja“ prieš Minsko „Dinamo“ atsilaikė tik kėlinį / fkkruoja.lt nuotr.

Pakruojo “Kruojos” futbolininkai pirmąsias Europos lygos rungtynes Šiauliuose 0:3 pralaimėjo Minsko “Dinamo” komandai ir beveik prarado viltis patekti į kitą etapą, rašo portalas penalty.lt.

Pirmame kėlinyje teritorinę persvarą turėjo minskiečiai, tačiau didesnio pavojaus Mario Eltermanio ginamiems vartams nesukūrė. “Kruojos” futbolininkai stengdavosi atsakyti pavojingais greitais išpuoliais.

Antrame kėlinyje išryškėjo “Dinamo” pranašumas. 63 min. pirmąjį įvartį pelnė Minsko komandos legionierius iš Urugvajaus Hermanas Figueredo. 72 min. rezultatą padvigubino Sergejus Politsevičius. 84 min. trečią įvartį pelnė Glebas Rasadkinas. “Kruojos” gynėjams nesuspėjus išmušti kamuolio, jis pirmas suskubo prie jo ir nukreipė į vartus.

Atsakomosios rungtynės Minske vyks liepos 11 dieną.

“Kruoja” žaidė tokia sudėtimi: M.Eltermanis,  G.Slavickas, D.Strockis, D.Lunskis, G.Paulauskas,  Ž.Soblirovas, A.Tiškevičius (58′ A.Lipskis), N.Mačiulis, M.Atmanavičius (71′ A.Šidlauskas), V.Pocevičius, R.Beniušis.