Lietuvos čempionai Alytuje nukovė „Dainavą“

2013-06-24 00:25
Lietuvos čempionai Alytuje nukovė „Dainavą“ / fkekranas.lt nuotr.

Panevėžio „Ekranas“ taškų nebebarsto. Lietuvos čempionai iškovojo dar vieną, ketvirtąją pergalę iš eilės „SMScredit.lt A lygos“ čempionate. Jie 3:0 sutriuškino Alytaus „Dainavą“.

Panevėžiečiai surinktais taškais pavijo Klaipėdos „Atlantą“ ir priartėjo prie pirmaujančio Vilniaus „Žalgirio“.

Pirmąjį įvartį svečiams prieš pat pertrauką pelnė rezultatyviausias „Ekrano“ futbolininkas Arsenijus Buinickis.  Jis alytiškių vartininką nuginklavo galva. A lygos čempionate tai buvo aštuntasis puolėjo įvartis.

Antrajame kėlinyje Panevėžio futbolininkai dar du kartus pasiuntė kamuolį į vartus.  61-ąją min.  Arnas Mikaitis savo baudos aikštelėje pargriovė  Igorį Kozlovą, ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį.Jį realizavo pats pargriautasis.

80 min. rezultatas tapo 3:0. Pasižymėjo Aurimas Vertelis.

Po kelių minučių Egidijus Varnas turėjo puikią galimybę padidinti „Ekrano“ persvarą, bet ja nepasinaudojo. „Ekranas“ „Dainavą“ šiemet nugalėjo trečią kartą.

Alytaus „Dainava“ - Panevėžio „Ekranas“ 0:3 (0:1).

Įvarčiai: A.Buinickis (45), I.Kozlovas (61 iš 11 m), A.Vertelis (80).