2011-08-15 15:24
Lietuvos plaukikai nepateko į pasaulio vasaros universiados Kinijoje rungčių finalus / Scanpix.ee nuotr.

Pasaulio studentų vasaros universiados Kinijoje plaukimo varžybose pirmadienį lietuviams nepavyko įveikti atrankos barjero ir patekti į rungčių finalus.

Arčiausiai finalo buvo Mindaugas Sadauskas, užėmęs šešioliktą vietą 50 m nuotolio peteliške kvalifikacijoje. Jis distanciją nuplaukė per 24,78 sekundės. Nuo finalinio aštuntuko lietuvį skyrė 0,43 sekundės.

Kitas šioje distancijoje startavęs Lietuvos plaukikas Edgaras Štura (25,78 sek.) liko 37-as tarp 65-ių dalyvių.

Erika Bespalko (2:26,61) 200 m kompleksinio plaukimo kvalifikacijoje liko 28-a tarp 31-os dalyvės, o Rugilė Mileišytė (58,01) 100 m laisvuoju stiliumi rungtyje užėmė 29-ą vietą tarp 45-ių sportininkių.