LMKL direktorė - už legionierių skaičiaus didinimą Pereiti į pagrindinį turinį

LMKL direktorė - už legionierių skaičiaus didinimą

2012-06-05 15:21
LMKL direktorė - už legionierių skaičiaus didinimą
LMKL direktorė - už legionierių skaičiaus didinimą / Tomo Raginos nuotr.

Per šiandien Kaune vykusią LKF metinę ataskaitinę konferenciją Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) direktorė Audra Ginelevičienė išreiškė pageidavimą, kad nuo kitų metų LMKL pirmenybėse dalyvausiančioms komandoms būtų leista registruoti po 4 legionieres.

“Šių metų pirmenybės buvo tikrai labai atkaklios. Seniai jau nebuvo tokios intrigos kovoje dėl čempionų titulo. Komandų pajėgumas išsilygino. Nugalėtojomis tapusios Kauno „Viči-Aistės“ turėjo vargo net su turnyro lentelės apačioje buvusia Marijampolės ekipa“, - kalbėjo lygos direktorė.

A.Ginelevičienė pasidžiaugė, kad šiemet lygoje žaidė net 17 legionierių. „Akivaizdžiai matome, kad žaidėjos iš užsienio šalių vertė mūsų šalies krepšininkes pasitempti, jaunosios žaidėjos turėjo iš ko mokytis. Dėl šios priežasties norėtume paprašyti, kad nuo ateinančią metų LMKL ekipoms būtų leista registruoti po 4 užsienio krepšininkes“, - viltį išsakė A.Ginelevičienė.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų