Mėgėjų krepšinis: C grupėje triumfavo „Korys“

2009-05-07 17:57
Mėgėjų krepšinis: C grupėje triumfavo „Korys“ / kkml.lt nuotr. Čempionai: KKML C grupės komandų čempionatą laimėjo „Korys“.

Baigėsi Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKML) C grupės komandų čempionatas. Jį laimėjo „Korio“ komanda.

Sezoną pradėjo 42 ekipos. Į finalo ketvertą pateko „Atletas” (treneris A.Zigmantavičius), „Korys” (vadovas N.Jaškūnas), KK „Kablys (treneris G.Zienius) ir „Santermita” (treneris D.Čereška).

Pusfinalyje „Atletas” 102:71 ir 91:80 nugalėjo „Santermitą”, o „Korys 91:85 ir 102:62 - „Kablį”.

Mažajame finale dėl trečiosios vietos „Santermita“ 85:64 įveikė „Kablį“. Nugalėtojams K.Meiliūnas pelnė 27 taškus, M.Antanaitis - 20, S.Zburmirskas - 10. „Kabliui“ 20 taškų pelnė V.Stankevičius, 12 - A.Praninskas, 10 - R.Dabužinskas.

Mače dėl aukso medalių „Korys” 95:72 nugalėjo „Atletą”.

Čempionų lyderis buvo naudingiausiuoju finalo žaidėju pripažintas P.Valentukonis - 30 taškų. D.Balkus pelnė 24 taškus, N.Paulauskas - 14. Vicečempionų komandoje V.Rudelevičius surinko 19 taškų, K.Tarvydas - 16, A.Zigmantavičius - 15.

„Korio“ ekipai taip pat atstovavo G.Dilys, L.Karalius, L.Petraitis, D.Pugžlys, S.Skruodys, G.Smuikys, T.Valantonis, L.Zvėgas ir N.Jaškūnas.

Viso sezono naudingiausiųjų žaidėjų prizai įteikti D.Balkui („Korys“), K.Tarvydui („Atletas“), K.Meiliūnui („Santermita“) ir T.Lukauskui („Kablys“).