Mėgėjų lygos pusfinalį pasiekė ir A.Sabonio KM

2009-03-17 17:40
Mėgėjų lygos pusfinalį pasiekė ir A.Sabonio KM / Tomo Raginos nuotr. Kauno krepšinio mėgėjų lygoje artėja lemiamų kovų metas.

Lemiamos ketvirtfinalio rungtynės tarp A.Sabonio KM-91 ir „Etapas-Triobet.com“ komandų prasidėjo tritaškių lietumi. Per pirmąjį kėlinį šeimininkai įmetė 5 iš 6, svečiai - 4 iš 10 tolimų metimų. Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą savo rankose turėjo saboniukai. Per pirmąją rungtynių pusę jie susikrovė 10 taškų pranašumą (55:45).

Po pertraukos šeimininkai padidino skirtumą dar 4 taškais, tačiau tuomet sustojo. „Etapas-Triobet.com“ krepšininkai spurtavo ir persvėrė rezultatą (67:66). Tačiau A.Sabonio KM-91 žaidėjai atsitiesė ir susigrąžino dviženklį pranašumą (77:67).

Paskutiniame ketvirtyje „Etapas-Triobet.com“ krepšininkai labai stengėsi, tačiau nesugebėjo pavyti priešininkų. Antrąją pergalę 96:88 (35:30, 20:15, 22:22, 19:21) savo aikštelėje iškovojusi A.Sabonio KM-91 ekipa pateko į pusfinalį.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Matas Lisajevičius, pelnęs 28 taškus, Žygimantas Skučas - 22, Mantas Gudeliauskas - 18.

„Etapas-Triobet.com“ ekipoje pasižymėjo Gediminas Velička, surinkęs 17 taškų, Andrius Lengvenis pridėjo 17, Tomas Pušinaitis - 17.

Pusfinalyje A.Sabonio KM-91 susitiks su „Žalgirio fanais“, kurie stebėjo būsimų priešininkų kovą lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse.