NFKA A lyga: Lyderių trejetas iškovojo įtikinamas pergales

2008-09-29 17:49

Sekmadienį NFKA A lygoje buvo žaidžiamos ketverios 22-ojo turo dvikovos. Visi turnyro favoritai iškovojo įtikinamas pergales.

Čempionato lyderis Panevėžio „Ekranas" nesunkiai 3:0 savoje aikštėje sutriuškino sau neparankų Klaipėdos „Atlanto" klubą. 11-ąją minutę po Vitalijaus Kavaliausko perdavimo šeimininkus į priekį išvedė Valdas Trakys.

Po keturių minučių Vitalijus Kavaliauskas pasiuntė kamuolį iš maždaug 15 metrų ir rezultatą padvigubino.

Tašką rungtynėse 26-ąją minutę padėjo Deimantas Bička.

Čempionų titulą ginantis Kauno FBK „Kaunas" namuose nepaliko vilčių neseniai taškus jau atėmusiam Vilniaus „Žalgiriui" - 5:0.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Kęstutis Ivaškevičius (42 ir 45 min.), po kartą pasižymėjo Linas Pilibaitis (45 min.) ir Rafaelis Ledesma (55 min.), Bojanas Mamičius (88 min.).

Marijampolės „Sūduva" svečiuose 2:0 nugalėjo „Šiaulių" klubą. Abu įvarčius suvalkiečiams pelnė ekipos atakų lyderiai Povilas Lukšys (38 min.) bei Ivanas Lukjanovas (67 min.).

Paskutinėse šio turo rungtynėse Vilniaus „Vėtra" 4:0 sutriuškino absoliučią turnyro autsaiderę „Šilutę". 8-ąją įvartį į savo vartus įmušė Darius Sanajevas, 51-ąją minutę pasižymėjo Virmantas Lemežis, 79-ąją svečių triuškinimą pradėjo "Vėtros" naujokas Gediminas Paulauskas, o 87-ąją minutę visus taškus ant "i" sudėliojo Robertas Vėževičius.