R. Nadalis devintą kartą šventė pergalę Monte Karle

2016-04-17 16:54 diena.lt inf.

Monake pasibaigusį ATP serijos „Monte-Carlo Rolex Masters“ tarptautinį vyrų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudarė 3,749 mln. eurų, po ketverių metų pertraukos devintą kartą laimėjo penktą reitingą turėjęs ispanas Rafaelis Nadalis.

Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / Scanpix nuotr.

Anksčiau aštuonis kartus iš eilės 2005-2012 metais Monte Karle triumfavęs ispanas sekmadienį vienetų varžybų finale po 2 valandas ir 46 minutes trukusios trijų setų kovos 7:5, 5:7, 6:0 nugalėjo tryliktą pagal skirstymą prancūzą Gaelį Monfilsą. Tai buvo jau 100-asis Ispanijos tenisininko finalinis mačas ATP serijos turnyruose ir dešimtasis Monake.

Laimėjęs 28-ąjį karjeroje „Masters“ serijos turnyrą R. Nadalis pavijo šioje statistikos kategorijoje pirmavusį pajėgiausią planetos tenisininką serbą Novaką Džokovičių.

Kartu su pagrindiniu prizu ispanui atiteko ir 1000 ATP klasifikacijos taškų bei 717 315 eurų čekis.