„Real“ nesugebėjo įveikti Ispanijos lygos autsaiderio

2012-12-17 13:02
„Real“ nesugebėjo įveikti Ispanijos lygos autsaiderio / (Scanpix nuotr.)

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate sužaistos ketverios XVI turo rungtynės.

Staigmeną pateikė Madrido „Real“ ekipa, kuri namuose nesugebėjo įveikti vos 19 vietą turnyro lentelėje užimančio Barselonos „Espanyol“.

„Santiago Bernabeu“ stadiono šeimininkai pirmieji praleido įvartį: 31 minutę, suklydus „Real“ gynėjams, smūgiu į tolimąjį vartų kampą pasižymėjo „Espanyol“ puolėjas Sergio Garcia.

Jose Mourinho auklėtiniai nesutriko ir dominuodami aikštėje santykį spėjo išlyginti dar pirmame kėlinyje - prieš pat pertrauką išlyginamąjį įvartį pelnė Cristiano Ronaldo.

Antrame kėlinyje šeimininkams prireikė vos trijų minučių ir rezultatas, po gražaus Fabio Coentrao reido, tapo 2:1 „Real“ naudai.

Išsiveržę į priekį „Real“ žaidėjai pradėjo žaisti ramiau, atsipalaidavo ir...už tai buvo nubausti. Pačioje mačo pabaigoje, 88 minutę, „Real“ baudos aikštelėje kilo sumaištis, gynėjams vis nesisekė toliau nuo vartų išmušti kamuolio, kurį galiausiai į vartus pasiuntė ir savo komandai lygiąsias išplėšė urugvajietis Juanas Albinas.