A. Sereikaitei nepavyko iškovoti antrojo žiemos universiados medalio

2015-02-13 16:58 diena.lt inf.
Agnė Sereikaitė
Agnė Sereikaitė / Scanpix nuotr.

Bronzos medalį Ispanijoje vykstančioje 2015 metų žiemos universiadoje iškovojusi 20-metė lietuvė Agnė Sereikaitė penktadienį liko ketvirta moterų greitojo čiuožimo trumpuoju taku 1000 m nuotolio finale.

Finale lietuvė sugaišo 1 minutę 38,247 sekundės ir nuo bronzą iškovojusios korėjietės Hakyung Son atsiliko 0,542 sekundės.

Aukso ir sidabro medalius šioje rungtyje iškovojo kitos dvi Pietų Korėjos atstovės - atitinkamai Alang Kim (1:37,321) bei Enbyul Lee (1:37,488).

Beje penktadienį A.Sereikaitė iki finalo triskart finišavo pirma - trečiajame atrankos (1 min. 32,116 sek.), pirmajame ketvirtfinalio (1:32,762) bei antrajame pusfinalio (1:31,131) čiuožimuose.

Ketvirtadienį A.Sereikaitė iškovojo bronzą 500 m nuotolyje, o trečiadienį užėmė septintąją vietą tarp 27-ių 1500 m rungties dalyvių.

Tai buvo antrasis A.Sereikaitės medalis žiemos Universiadose. Prieš dvejus metus Trentine (Italija) ji taip pat iškovojo bronzą šioje 500 m distancijoje.

Dar vieną medalį - sidabro - Lietuvai žiemos universiadoje yra iškovoję dailiojo čiuožimo atstovai šokėjai ant ledo Margarita Dorbiazko ir Povilas Vanagas, užkopę ant prizininkų pakylos 1993 metais Lenkijos Zakopanės.