Teniso turnyrą Maroke pradėjo moterys

2016-04-26 06:22 diena.lt inf.

Pirmadienį Maroke prasidėjo WTA serijos „Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meryem“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 226 750 JAV dolerių.

Kiki Bertens
Kiki Bertens / Scanpix nuotr.

Pergales pirmąją vienetų varžybų dieną pirmajame rate iškovojo dvi iš keturių pirmojo aštuntuko žaidėjų: antroji raketė rusė Jekaterina Makarova, 6:4, 6:2 nugalėjusi rumunę Alexandrą Dulgheru, bei praėjusių metų finalininkė penktoji pagal skirstymą vengrė Timea Baboš, 6:3, 6:7 (8:10), 6:1 įveikusi slovėnę Poloną Hercog.

Pirmųjų staigmenų autorėmis tapo 2012-aisiais Maroke triumfavusi olandė Kiki Bertens, pirmajame rate 6:0, 6:1 sutriuškinusi trečiąjį reitingą turėjusią slovakę Aną Karoliną Schmiedlovą, bei brazilė Teliana Pereira, 6:3, 6:1 iš turnyro eliminavusi šeštąją pagal reitingą vokietę Anniką Beck.

Kituose pirmojo rato mačuose švedė Johanna Larsson 6:2, 6:2 nugalėjo kroatę Donną Vekič, o prancūzė Pauline Parmentier 7:5, 7:5 įveikė belgę Kirsten Flipkens.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks ir 280 WTA klasifikacijos taškų bei 43 tūkst. JAV dolerių.