„Žalgirio“ futbolininkai be gailesčio sutrypė „Taurą“

2013-05-23 00:19
„Žalgirio“ futbolininkai be gailesčio sutrypė „Taurą“ / J.Petrulio (zalgiris-vilnius.lt) nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ trečiadienį „SMScredit.lt A lygos“ XIII turo rungtynėse Tauragėje rezultatu 7:0 (1:0) sutriuškino vietos „Taurą“

Žalgiriečiai pergalę pasiekė rekordine persvara. Iki šiol žaliai balti šiame šalies čempionate į varžovų vartus daugiausia buvo pasiuntę penkis įvarčius - IX turo susitikime su Marijampolės „Sūduva“.

Trečiadienio mače Lietuvos vicečempionams pirmuosius įvarčius šiemet pelnė Ramūnas Radavičius ir du sykius pasižymėjęs Takuya Kanai. Dar du įvarčius pridėjo rezultatyviausias ekipos futbolininkas Kamilis Bilinskis, po vieną Mantas Kuklys bei Vedranas Gercas.

Pirmasis įvartis krito jau 9-ąją mačo minutę. Po Artūro Žulpos smūgio kamuoliui atsitrenkus į vartų skersinį Vedranas Gercas atsidūrė laiku ir vietoje - puolėjas išnaudojo atsiradusią progą bei išvedė žaliai baltus į priekį.

Šeimininkams vėliau pavyko atsilaikyti iki pat pertraukos, tačiau vos prasidėjus antrajam kėliniui vilniečiai išsprendė visų rungtynių baigtį. 47 minutę pasižymėjo Mantas Kuklys, o sužaidus valandą per dvi minutes du sykius kamuolį į vartų tinklą siuntė aikštėje po keitimo pasirodęs Kamilis Bilinskis.

Mačui artėjant prie pabaigos Tauragėje prapliupo ne tik lietus, bet ir įvarčiai. 82 minutę varžovų vartininką nuginklavo Takuya Kanai, 86-ąją Ramūnas Radavičius. Paskutinį tašką susitikime padėjo legionierius iš Japonijos T. Kanai.

Įspūdingą pergalę iškovoję sostinės vienuolikės futbolininkai įsrašė 26-ąjį tašką bei išsaugojo pirmąją vietą turnyro lentelėje.

Tauragės „Tauras“ 0 - 7 VMFD „Žalgiris“

9'   [0 - 1] V. Gercas

47' [0 - 2] M. Kuklys

59' [0 - 3] K. Bilinski

60' [0 - 4] K. Bilinski

82' [0 - 5] T. Kanai

86' [0 - 6] R. Radavičius

90' [0 - 7] T. Kanai