„Boston Celtics“ nugalėjo „New York Knicks“ su M. Kuzminsku

2016-12-25 21:04 diena.lt inf.

„Boston Celtics“ krepšininkai (18-13) išsivežė pergalę iš Niujorko, sekmadienį 119:114 (22:28, 34:20, 32:34, 31:32) įveikę „New York Knicks“ komandą (16-14), kuriai atstovauja Mindaugas Kuzminskas.

Scanpix nuotr.

Lietuvos krepšininkas gavo kelias trumpas progas pasirodyti viename iš penkių NBA kalėdinių mačų.

Iš pradžių antrajame kėlinyje lietuvis pakeitė Lance'ą Thomasą, paskui trečiajame – Kasparą Porzingį. Atsidaryti taškų sąskaitą M.Kuzminskui pavyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kai jis pataikė tritaškį po Brandono Janningso perdavimo.

Iš viso M.Kuzminskas žaidė 8 min., pataikė 1 tritaškį iš 2, prametė dvitaškį, atkovojo 1 kamuolį.

Mačo pabaiga susiklostė dramatiškai, nors „Celtics“ kontroliavo mačo eigą , o likus dviem minutėms pirmavo 8 taškais (112:104).

Latvis Kristapas Porzingis pataikė tritaškį ir nurūkęs į greitą puolimą dvitaškiu su pražanga padėjo Niujorko komandai staigiai pasivyti svečius (112:112).

Tačiau kalėdinio stebuklo atgiję „Knicks“ žiūrovai nesulaukė – „Celtics“ atlaikė šeimininkų šturmą.

„Knicks“: Carmelo Anthony 29, Derrickas Rose'as 25, Kasparas Porzingis 22 (12 atk. kam.).

„Celtics“: Isaiah Thomasas 27, Jae Coawderis ir Kelly Olynykas po 16.