D. Sabonio sąskaitoje – universalus pasirodymas, pergalė ir 3 tūkst. taškų riba

2020-01-07 09:11
basketnews.lt

Indianos „Pacers“ (22-14) iškovojo pirmąją pergalę NBA 2020-aisiais metais. Domantas Sabonis žaidė universaliai, o lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 115:104 (27:29, 15:15, 37:21, 36:39) įveikė Šarlotės „Hornets“ (15-24).

Scanpix nuotr.

D. Sabonis per 38 minutes pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit., 4/6 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, blokavo 1 metimą, dukart suklydo ir keturis sykius prasižengė.

23-ejų 211 cm ūgio lietuvis per šias rungtynes pasiekė karjeros NBA 3 tūkst. pelnytų taškų ir 2 tūkst. atkovotų kamuolių ribas.

Trečiajame kėlinyje D. Sabonis po susidūrimo su varžovu krito ant parketo ir susiėmė už kelio. Lietuvis paliko aikštę ir išėjo į rūbinę, tačiau po kelių minučių grįžo ir pratęsė savo pasirodymą.

„Pacers“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 26-erių 203 cm ūgio puolėjas T. J. Warrenas. Jis per 34 minutes surinko 36 taškus (15/22 dvit., 6/6 baudos) bei pridėjo 5 atkovotus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

30 taškų T. J. Warrenas surinko po ilgosios pertraukos, kai antrąją mačo pusę „Pacers“ laimėjo 73:60. Prieš tai šį sezoną krepšininkas daugiausiai buvo įmetęs 33 taškus tai pačiai Šarlotės ekipai.

Indianos klube dėl problemų su nugara nežaidė vienas lyderių Malcolmas Brogdonas.

Prieš tai „Pacers“ buvo pralaimėjusi dvejas rungtynes iš eilės ir keturis mačus iš pastarųjų penkių.

„Hornets“: Terry Rozieras 28 (9/9 baudos, 6 rez. perd.), Devonte Grahamas 22 (6 rez. perd.), Milesas Bridgesas 18 (6/7 metimai), Cody Zelleris 14.

„Pacers“: T.J. Warrenas 36 (15/22 dvit.), Domantas Sabonis 18 (12 atk. kam., 7 rez. perd.), Mylesas Turneris 15 (9 atk. kam.), 3 bl., Jeremy Lambas 11 (10 atk. kam.), Justinas Holiday 9 (3/4 trit.).