Didžioji „Kauno dienos“ taurė – „Autodylui–Darbiečiams“

2015-06-05 22:00
Didžioji „Kauno dienos“ taurė

„Kauno dienos“ Didžiosios taurės krepšinio turnyrą vainikavo dramatiška „Autodylo–Darbiečių“ ekipos pergalė. Pagrindinis finalo rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis – 76:76. Pratęsimo metu turnyro nugalėtojai nepaliko jokių šansų „Panemunės“ krepšininkams, lemiamas penkias minutes laimėję „sausai“ – 14:0.

Birželio 5–ąją Kauno technologijos universiteto sporto centre vykusiose finalų varžybose intrigos sulaukta tik kovoje dėl pirmosios vietos. Bronzos medalių likimas buvo aiškus, vos pažiūrėjus į komandų paraiškas. Penkiese žaidę „Omegos“ krepšininkai rimčiau varžovams iš „Sporto manijos“ priešinosi tik iki ilgosios pertraukos, o po keturių kėlinukų švieslentė skelbė 44 taškų skirtumą.

Naudingiausiais „Kauno dienos“ Didžiosios taurės finalų komandų žaidėjais pripažinti: Paulius Danisevičius („Omega“),  Vytautas Pikalavičius („Sporto manija“), Adomas Drungilas („Panemunė“) ir Karolis Babkauskas („Autodylas-Darbiečiai“); naudingiausiu finalo ketverto krepšininku – Žygimantas Skučas („Autodylas-Darbiečiai“).