Dviženklį deficitą panaikinęs "Lietkabelis" krito paskutinę minutę

2016-11-23 19:06
basketnews.lt

Panevėžio „Lietkabelio“ (3-3) krepšininkai panaikino turėtą 14 taškų deficitą ir rungtynių pabaigoje kvėpavo Zagrebo „Cedevitai“ (4-2) į nugarą, tačiau galop patyrė nesėkmę.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose Europos taurės mače 68:69 (16:17, 16:22, 16:14, 20:16) turėjo pripažinti varžovų iš Kroatijos pranašumą.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Cedevita“ spurtavo 9:2 ir įgijo rekordinį 14 taškų pranašumą (50:36). Visgi „Lietkabelis“ neketino pasiduoti – Benas Madgenas pelnė 4 taškus, tritaškį pridėjo Donatas Tarolis, po dvitaškį įmetė Mindaugas Lukauskis ir Žygimantas Janavičius, o „Lietkabelis“ priartėjo iki 48:53.

Panevėžiečiai ketvirtajame kėlinyje ir toliau tirpdė deficitą bei galiausiai rungtynių likimas sprendėsi paskutinę mačo minutę. Likus 44 sekundėms Madgenas smeigė tritaškį ir panevėžiečių deficitas sumažėjo iki 2 taškų (65:67).

„Lietkabelis“ apsigynė nuo varžovų atakos, tačiau varžovai puolime sugriebė kamuolį ir likus 8 sekundėms Maksvyčio auklėtiniai buvo priversti prasižengti.

Marko Tomasas sumetė abi baudas ir padidino „Cedevitos“ pranašumą iki 4 taškų (69:65). Aidint rungtynių sirenai Lorenzo Williamsas dar pataikė tritaškį nuo lentos, tačiau „Lietkabelį“ nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo.

Pirmajame rate „Lietkabelis“ Zagrebe su oponentais susitvarkė 80:76.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 16 (5/7 metimai), Benas Madgenas 15 (3/6 trit., 9 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis 10 (4/13 metimai), Žygimantas Skučas 8 (6 atk. kam.).

„Cedevita“: Marko Tomasas 23 (4/8 trit.), Marko Arapovičius 11 (6 atk. kam.), Luka Babičius 10 (6 atk. kam.), Miro Bilanas 9 (8 atk. kam.).