Marcas Gasolis (viduryje).
Marcas Gasolis (viduryje). / Scanpix nuotr.

Memfio „Grizzlies“ klubo ir Ispanijos krepšinio rinktinės vidurio puolėjas Marcas Gasolis antradienį buvo operuotas ir praleis likusią sezono dalį, informuoja oficiali klubo svetainė.

31-erių metų 216 cm ūgio vidurio puolėjui dešinės lūžusios kojos operacija buvo atlikta šeštadienį ir dabar neaišku ar jis galės padėti rinktinei Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse.

Krepšininkas traumą patyrė vasario 8 dieną, kai „Grizzlies“ krepšininkai po pratęsimo 106:112 nusileido Portlando „Trail Blazers“ komandai. Kitą dieną gydytojai patvirtino, kad ispanui lūžo dešinė koją.

M. Gasolis šį sezoną NBA sužaidė 52 rungtynes, kuriose vidutiniškai per 34,4 minutės pelnė po 16,6 taško, atkovojo po 7 kamuolius, atliko po 3,8 rezultatyvaus perdavimo ir blokavo po 1,35 varžovo metimo.