Nacionalinėje krepšinio lygoje nutrūko "Perlo-MRU" pergalių serija

2015-02-07 07:57 diena.lt inf.
Shutterstock nuotr.

Penktadienį Nacionalinė krepšinio lygos (NKL) rungtynėse Klaipėdoje vietos "Nafta-Uni-Akvaservis" (17 pergalių ir 15 pralaimėjimų) 99:82 įveikė vienvaldį lygos lyderį Vilniaus "Perlą-MRU" (25/7).

Nuo pirmųjų minučių pirmavę šeimininkai persvarą išlaikė visų rungtynių metu. Antrajame ketvirtyje komandas skyrė 18 taškų. Klaipėdiečiai nutraukė aštuonių iš eilės "Perlo-MRU" pergalių seriją.

Nugalėtojams po 20 taškų pelnė Julius Kazakauskas ir Mindaugas Stašys. 17 taškų prie pergalės pridėjo Viktoras Chodosovskis, 12 - Laurynas Lučinskas.

Pralaimėjusių ekipoje išsiskyrė 21 tašką įmetęs Antanas Udras. 18 taškų įmetė Tadas Rinkūnas, 13 - Edvinas Jezukevičius, 11 - Edvinas Šeškus.

Kita sostinės komanda "Vilnius" (10/20) pratęsė puikią seriją ir namuose 84:81 įveikė "Palangą" (16/16). Prie nugalėtojų komandos vairo stojus vyriausiajam treneriui Mariui Kiltinavičiui vilniečiai per 6 rungtynes iškovojo 5 pergales.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai atsiliko 13 taškų atstumu, tačiau pradėję varžovus spausti po visą aikštelę, laimėjo atkarpą 22:1, ir pakreipė rungtynių baigtį sau palankia linkme.

Į pergalę vilniečius vedė 28 taškus pelnęs Ignas Daukšys, Jermaine'as Love'as pridėjo 21, o aukštaūgiai Pranas Skurdauskas ir Vitalijus Lukša - po 9 taškus.

"Palangos" komandos neišgelbėjo puikiai rungtyniavę Povilas Šakinis ir Adomas Drungilas, pelnę atitinkamai 24 ir 22 taškus.

Kitų NKL rungtynių rezultatai:

"Šilutė" - Kauno "Žalgiris-2"                         79:74
Kauno "JAZZ-Diremta" - Joniškio "Delikatesas"         63:69
Jonavos "Petrochema" - Marijampolės "Sūduva-Mantinga" 65:74
Šakių "Zanavykas" - Molėtų "Ežerūnas-Karys"           84:70

Nacionalinės krepšinio lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškai):