Nesustabdomai žaidęs M. Delaney padovanojo Krasnodaro komandai pergalę Kroatijoje

2015-12-30 22:14
basketnews.lt
Malcolmas Delaney
Malcolmas Delaney / Elijaus Kniežausko nuotr.

Malcolmas Delaney surengė įspūdingą pasirodymą, o jo vedama Krasnodaro „Lokomotiv“ (1-0) ekipa pasirodymą Eurolygos „Top 16“ etape pradėjo pergale.

Rusijos klubas išvykoje 89:75 (16:21, 34:20, 13:15, 26:19) įrodė pranašumą prieš Zagrebo „Cedevita“ (0-1) komandą.

Lemiamu faktoriumi šiame mače tapęs Delaney per 35 minutes pelnė 31 tašką, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir surinko net 41 naudingumo balą.

Prasčiau susitikimą pradėje ir antrojo kėlinio pradžioje 16:23 atsilikinėję „Lokomotiv“ iniciatyvą į savo rankas perėmė to paties ketvirčio pabaigoje ir išsiveržė į priekį 40:31.

Po ilgosios pertraukos rusai ir toliau kontroliavo mačo eigą ir ketvirtojo kėlinio pradžioje įgiję dviženklę persvarą (68:56) jos nebepaleido iki finalinės sirenos.

„Cedevita“: Jamesas White‘as 14 (7 atk. kam.), Luka Zoričius ir Miro Bilanas po 12, Jacobas Pullenas 11, Henry Walkeris 9.

„Lokomotiv“: Malcolmas Delaney 31 (8 rez. perd.), Chrisas Singletonas 16, Victoras Claveras (8 atk. kam.) ir Ryanas Broekhoffas po 9.