„Petrochema-Dextera“ pergale pažymėjo naujojo NKL sezono pradžią

2015-10-02 17:29 diena.lt inf.

Naująjį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezoną pergale pradėjo Kęstučio Naruševičiaus treniruojamas Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ klubas. Jonaviečiai savų žiūrovų akivaizdoje 73:60 (19:13, 19:14, 17:12, 18:21) įveikė Joniškio „Delikatesą“.

Rungtynių pradžioje jonaviečiai nutolo 7:2 (2 min), tačiau Manto Kadzevičiaus ir Roko Čepanonio vedamas „Delikatesas“ laimėjo trijų minučių atkarpą „sausu“ rezultatu 11:0 ir išsiveržė į priekį 13:7 (5 min). Po tokio šalto dušo atsigavę šeimininkai supančiojo Joniškio klubą kieta gynyba bei kėlinį užbaigė pirmaudami 19:13.

Antrąjį kėlinį taikliu metimu pradėjo Karolis Šarukas, tačiau jau po kelių minučių „Delikatesas“ grėsmingai priartėjo 23:22 (13 min). K. Naruševičiaus auklėtiniai laiku atkuto bei vedami Tado Sebežiovo puolime pirmąją mačo dalį užbaigė dar vienu spurtu (13:3), susikraudami dviženklį pranašumą 38:27.

Po didžiosios pertraukos jonaviečiai nemažino apsukų puolime 42:27 (21 min). „Delikatesas“ ėmė sėkmingai žaisti gynyboje, tačiau per tris „tuščias“ šeimininkų minutes joniškiečiai priartėjo nežymiai 34:44 (24 min). Savo ruožtu Jonavos klubas atsigavo bei kėlinį užbaigė išsiverždamas rekordine persvara į priekį 55:39.

Į kampą užspausti „Delikateso“ krepšininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje surengė sėkmingų atakų seriją bei priartėjo 46:55 (33 min). Jonaviečius pabudino puolimo šou surengęs Ričardas Verbickas. Krepšininkas pataikė tris tritaškius ir dvitaškį – 66:50 (36 min). Per likusį ketvirčio laiką „Delikatesas“ intrigos nebeatgaivino.

Jonavos „Petrochema-Dextera“: Ričardas Verbickas 18 taškų (4/6 tritaškių, 7 atk. kam.), Tadas Sebežiovas 10, Henrikas Vorotnikovas ir Lukas Grabauskas (5 rez. perd.) po 9, Tomas Milinskas 8, Evaldas Aniulis po 6, Vytautas Kružikas ir Karolis Šarukas po 4, Justas Vazalis 3, Raimundas Žuklevičius 2, Rokas Janickas ir Tomas Čerkunovas taškų nepelnė.

Joniškio „Delikatesas“: Rokas Čepanonis 24 taškai, Mantas Kadzevičius 13, Darius Griškėnas 12 (10 atk. kam.).