„Petrochema-Dextera“ pirmąjį sykį šiame sezone nusileido „Delikatesui“

2016-01-29 18:15 diena.lt inf.
jsk.lt nuotr.

Pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) antrajame reguliaraus sezono etape patyrė Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ (13-15) krepšininkai namuose 66:75 (22:28, 16:15, 7:13, 21:19) nusileidę Joniškio „Delikatesui“ (10-19).

Tai jau buvo pirmoji Kęstučio Naruševičiaus auklėtinių nesėkmė tarpusavio rungtynėse su „Delikateso“ ekipa. Prieš tai dvi pergales pirmajame reguliaraus sezono etape iškovojo jonaviečiai.

Rungtynėse Jonavoje pirmieji į priekį šovė „Delikateso“ krepšininkai, kurie palaikė aukštą žaidimo spartą ir išsiveržė į priekį (2:6). Iki ketvirčio vidurio žaidimas išsilygino ir rezultatas tapo lygus (15:15). Antroje ketvirčio dalyje Darius Griškėnas su komandos draugų pagalba padidino pranašumą iki 6 taškų (22:28).

Antrajame kėlinyje kelis sykius agresyviau puolime sužaidęs puolime Lukas Grabauskas baudų metimais priartino „Petrochemą-Dexterą“ prie svečių (29:30). Visgi tiksliau ir greičiau puolime žaidę Roberto Stankevičiaus auklėtiniai dar sykį pabėgo į priekį (33:41). Iki didžiosios pertraukos šeimininkai tik nežymiai sumažino savo atsilikimą (38:43).

Trečiajame ketvirtyje „Petrochemos-Dexteros“ puolimas sustojo ir sėkmingiau rungtyniavę „Delikateso“ žaidėjai ėmė didinti pranašumą prieš šeimininkus. Po trijų kėlinių svečiai susikrovė 11 taškų persvarą (45:56).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų situacija tapo dar prastesnė – likus žaisti 3 minutes „Delikatesas“ nutolo per rekordinį pranašumą (54:67). Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ puolimą ėmė gaivinti tritaškius pataikę Vytautas Kružikas ir Ričardas Verbickas (60:69). Po dar kelių sunkių šio tandemo metimų ekipas skyrė tik penki taškai (64:69). Tiesa, per likusią minutę puolimę klydę šeimininkai pergalės išplėšti nepajėgė.

Jonavos „Petrochema-Dextera“: Vytautas Kružikas 14, Henrikas Vorotnikovas 12 (9 atk. kam.), Ričardas Verbickas ir Lukas Grabauskas po 10 (10/11 baudų), Karolis Šarukas ir Evaldas Aniulis po 6, Dainius Gulbinas 5, Mintautas Bulanovas 3, Tomas Milinskas, Justas Vazalis ir Karolis Kokoška taškų nepelnė.

Joniškio „Delikatesas“: Darius Griškėnas 22, Rokas Čepanonis 18, Šarūnas Kulevičius 14.