Š. Jasikevičius apie besikartojančią problemą: nesugebame uždaryti rungtynių

2020-10-26 07:12
basketnews.lt

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ Ispanijos ACB lygoje iškovojo antrąją pergalę paeiliui, o po jos strategas vėl akcentavo būtinybę išmokti uždaryti rungtynes.

Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Scanpix nuotr.

Barselonos ekipa susitikime su Andoros „MoraBanc“ trečiajame kėlinyje vienu metu turėjo 18 taškų pranašumą, bet greitai jį iššvaistė. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „MoraBanc“ atsiliko tik 5 taškais (58:63), tačiau akistatą „Barca“ laimėjo 82:71.

„Esame laimingi dėl laimėjimo, mums yra svarbu pridėti pergalių, – po rungtynių sakė Jasikevičius. – Didžiąją dalį rungtynių žaidėme gerai, bet vėl nutiko tas pats – pirmaudami 20 taškų persvara nesugebame užbaigti rungtynių. Turime tai patobulinti ir tik tuomet galėsime toliau augti. Mums buvo svarbu laimėti po tokios emocingos pergalės prie Madrido „Real“. Į aikštę išėjome rimtai nusiteikę, gerbėme varžovus. Tai yra vienas dalykų, apie kuriuos aš kalbu visada – nusiteikimas. Akivaizdu, kad „MoraBanc“ turi labai gerą komandą ir ji turėjo sureaguoti. Jie priartėjo iki 5 taškų, todėl rungtynės buvo lyg pradėtos iš naujo. Bet svarbiausia, kad įsirašėme šią pergalę.“

ACB lygoje sužaidus šešerias rungtynes „Barcelona“ turi 5 pergales ir užima trečiąją vietą.

Lygoje pirmauja be pralaimėjimų žygiuojančios „Real“ ir Tenerifės „Iberostar“, kurios turi po 6 laimėjimus.

Penktadienį „Barcelona“ svečiuose Eurolygos mače susidurs su Vitorijos „Baskonia“.

Tuo metu Andoros klubas antradienį Europos taurės rungtynėse namie priims Panevėžio „Lietkabelį“.