Šeši Raseinių krepšininkai surinko po dviženklį taškų skaičių ir nugalėjo "Šilutę"

2015-02-20 21:21 diena.lt inf.
Shutterstock nuotr.

Penktadienį Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariojo sezono rungtynėse Šilutėje susitiko turnyro lentelės kaimynai. Savų sirgalių palaikomi "Šilutės" krepšininkai ketvirtajame kėlinyje ištirpdė solidų Raseinių "Rasų" pranašumą, tačiau pergalę rezultatu 91:77 šventė svečiai.

Pirmoje rungtynių pusėje dominavę svečiai "Rasai" ilgąją pertrauką susikrovė 17 taškų pranašumą. Gerą "Rasų" žaidimą lėmė aktyvesnis žaidimas baudos aikštelėje ir patikimas aukštaūgių Valdemaro Savostjanovo (13 tšk., 5 atk. Kam.) bei Karolio Guščiko (7 tšk., 5 atk. kam.)

Pasak pranešimo, šeimininkus pirmoje rungtynių pusėje į priekį tempė 9 taškus pelnęs ir 8 kamuolius atkovojęs Edvinas Alunderis.

Puikiai E. Alunderis rungtyniavo ir trečiajame ketvirtyje, po kurio savo sąskaitoje puolėjas turėjo solidų dvigubą dublį (15 tšk., 12 atk. kam.), tačiau visas "Šilutės" pastangas ženkliau priartėti nubraukė 8 iš eilės Justo Petkevičiaus taškai. Prieš paskutinį ketvirtį komandas skyrė tie patys 17 taškų (51:68).

Ketvirtąjį kėlinį "Šilutė" pradėjo spurtu 16:2 ir pradėjo Alberto Vilimo auklėtiniams kvėpuoti į nugarą (67:70). Šeimininkų ambicijas ir "Rasų" taškų badą tik ketvirtą kėlinio minutę nutraukė Giedrius Kurtinaitis. Sąskaitą tašku nuo baudų metimų linijos papildė K. Guščikas, tritaškį smeigė Darius Marcinkevičius ir svečiai vėl nutolo (67:76). Nutolusius svečius "Šilutė" bandė vytis tolimais metimais, tačiau taškais į taškus atsakę "Rasai" iškovojo pergalę rezultatu 77:91.

"Šilutė": E. Šaulys 20, E. Alunderis 18 (13 atk. kam.), E. Mološčiakas 16.

"Rasai": K. Guščikas 18 (9 atk. kam.), V. Savostjanovas 15, J. Petkevičius 14, A. Kavaliauskas 13, G. Butkus 11 (9 atk. kam.), D. Marcinkevičius 10.

Kitų penktadienio NKL rungtynių rezultatai:

Šakių "Zanavykas" - Vilniaus "Perlas-MRU"                           85:78
Klaipėdos "Nafta-Uni-Akvaservis" - Marijampolės "Sūduva-Mantinga"   86:78
Jonavos "Petrochema" - Trakų "Trakai"                               77:82
Kauno "JAZZ-Diremta" - Palangos "Palanga"                           65:80
Vilniaus "Vilnius" - Kauno "Žalgiris-2"                             82:73

Nacionalinės krepšinio lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):