"Sporto manijos“ ekipa „Perkūno“ Didžiosios taurės finale neleido suabejoti pergale

2014-10-09 18:48 diena.lt inf.

„Sporto manija“ užtikrinta pergale finišavo „Perkūno“ Didžiosios taurės turnyre. Antroje finalinių rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę Modesto Vaškūno auklėtiniai užnugaryje paliko savo žaidimo neradusią UNITED ekipą. Naudingiausiu finalo žaidėju pripažinto Armino Šaulio paskutinis tritaškis skelbė „Sporto manijos“ triumfą rezultatu 100:86.

Puikiai trečią kėlinį sužaidusi „Sporto manija“ nusitiesė kone tiesų kelią link čempionų taurės. Kai ketvirčio viduryje A. Šaulio tritaškiu bei R. Simanavičiaus rezultatyviomis atakomis pradėta atkarpa įgavo pagreitį, UNITED krepšininkai visiškai nebesugaudė varžovų iki pat kėlinio pabaigos. 23 taškų pranašumą įgijusi „Sporto manija“ paskutinį kėlinį galėjo pasitikti visiškai ramiai.

„Sporto manija“: A. Šaulys 25 tšk. (4/8 tritaškiai), R. Simanavičius 18 tšk. (3/4 tritaškiai), A. Pelšs (6 rez. p.) ir K. Vaičekauskas po 14 tšk.
UNITED: L. Ivanovas ir G. Jevstignejevas po 15 tšk., G. Būda 14 tšk., A. Gedminas 12 tšk.

„Perkūno“ Didžiosios taurės mažajame finale Kauno kolegijos ir VDU-2 studentai kovėsi iki paskutinių sekundžių. Bronzos medalių siekusios komandos  žaidė panašiai, atrado savo lyderius, bet vis dėlto VDU-2 krepšininkai rungtynių pabaigą sužaidė tvirčiau nei varžovai ir pasiekė bronzinę pergalę rezultatu 81:76. Tvirtesnį komandos pasirodymą grindė naudingiausio komandos žaidėjo Andriaus Čibiro indėlis tiek rengiant atakas, tiek kovojant dėl kiekvieno aikštės centimetro.

VDU-2: A. Čibiras 21 tšk. (9/11 dvitaškiai, 17 atk. k., 35 naud. b.), G. Stankevičius 16 tšk. (4/6 tritaškiai, 8 blk.), L. Žukauskas 13 tšk.
Kauno kolegija: M. Stašelis 27 tšk. (16/20 metimai, 5 rez. p., 9 išprov. praž., 40 naud. b.), V. Gadliauskas 12 tšk., A. Bertašius 9 tšk. (13 atk. k.).

Naudingiausi turnyro žaidėjai:
Mantvydas Stašelis (Kauno kolegija)
Andrius Čibiras (VDU-2)
Giedrius Jevstignejevas (UNITED)
Artūrs Pelšs („Sporto manija“)

„Perkūno“ Didžiosios taurės turnyro finalinę šventę taip pat papuošė šokių grupės "Laisvė" merginų pasirodymai.

Apdovanojimų metu čempionato prizininkėms komandoms restoranas-baras "Seni Vartai" įsteigė atitinkamus 200, 150 ir 100 litų čekius.

Turnyro dvikovoje dėl 5-osios vietos LSU-2 rezultatu 66:60 palaužė KM „Perkūnas-Vytrita“ ekipą. Kovoje dėl 7-osios vietos Kauno raj. „ASU/Tornado“ 95:86 įveikė „Minbrą“.