Stebuklingai išsigelbėję „Žalgirio“ dubleriai – per žingsnį nuo sensacijos

2016-04-05 18:54 diena.lt inf.

Neįtikėtiną pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio serijos antrajame mače iškovojo Kauno „Žalgirio“ dubleriai.

Įspūdingai ketvirtąjį kėlinį sužaidę Tomo Masiuliai auklėtiniai 71:68 (13:19, 14:16, 15:23, 29:10) palaužė „Mažeikių“ krepšininkus.

Be vieno lyderių Martyno Varno žaidę jaunieji žalgiriečiai setbuklingai panaikino 16 taškų deficitą bei serijoje iki trijų pergalių jau pirmauja 2-0.

„Mažeikiai“ pradėjo pirmaudami 58:42, tačiau šeimininkai surengė spurtą 18:2 bei likus žaisti 3 minutes išlygino rezultatą – 60:60.

Paskutinėmis akimirkomis aikštelėje užvirė tikras nervų karas. Iki rungtynių pabaigos likus pusantros minutės jaunieji žalgiriečiai išsiveržė į priekį 64:63.

Gediminas Žalalis pataikė iš toli (66:64), Kristupas Žemaitis atsakė tuo pačiu (67:66), o prasidėjus paskutinei minutei Aloyzo Rudžio auklėtinius vėl į priekį išvedė Žalalis – 68:67.

Paskutinį žodį tarė Arnas Velička, likus žaisti 29 sekundes smeigęs itin svarbų tritaškį (70:68). „Mažeikiai“ per likusį laiką išsigelbėti nesugebėjo – du lemiamus metimus prametė Žalalis.

„Žalgiris-2“: Arnas Velička 14, Paulius Valinskas 13 (9 rez. perd.), Kristupas Žemaitis ir Martynas Echodas po 11.

„Mažeikiai“: Evaldas Šaulys 21, Darius Pakamanis 13, Gediminas Žalalis 11, Šarūnas Vingelis 9.