Trenerio A. Straupio debiutas „Trakų“ ekipoje pažymėtas triuškinančia pergale

2015-01-24 12:05 diena.lt inf.
S.Čirbos/NKL nuotr.

Trenerio Arvydo Straupio debiutas "Trakų" ekipoje pažymėtas triuškinančia pergale

Penktadienį pirmąsias rungtynes vadovaujant naujam treneriui sužaidė "Trakų" komanda. NKL vicečempionai pasistengė, jog debiutas Arvydui Straupiui būtų įspūdingas ir svečiuose 92:63 (28:12, 16:15, 30:18, 18:18) sutriuškino Molėtų "Ežerūną-Karį".

Dešimt tritaškių per pirmuosius du ketvirčius pataikę "Trakų" krepšininkai pabandė visus klausimus rungtynėse išaiškinti dar per pirmąją jų pusę. Itin aktyvų, kibų ir greitą krepšinį žaidę svečiai nuo rungtynių pradžios diktavo sąlygas ir po pirmojo ketvirčio pirmavo rezultatu 28:128. Įpusėjus antrajam kėliniui Arvydo Straupio auklėtiniai įgijo 21 taško persvarą (41:19), bet atkarpos pabaigoje Evaldas Baniulis ir Gintautas Matulis sumažino šeimininkų atsilikimą iki 27:44.

Tragiškai trečią kėlinį pradėję molėtiškiai pralaimėjo atkarpą 0:12, o kėlinį - 18:30 ir dar labiau apsunkino galimybes pakovoti dėl pergalės. Rungtynių tempas nesumažėjo ir ketvirtajame kėlinyje. Nors šeimininkams ir buvo pavykę kiek priartėti, tačiau "Trakai" atstatė turėtą persvarą.

22 taškus nugalėtojams pelnė Calebas Suttonas, 15 - Mindaugas Reminas, 11 - Tautvydas Pipiras, 10 - Karolis Brusokas 10.

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Gintautas Matulis (18 tšk.), Eimantas Narušis ( 12 tšk.), Evaldas Baniulis (11 tšk.) bei Mantas Šerkšnas (10 taškų).