"Vytauto" krepšininkai pasiruošimą sezonui pradėjo pergale

2015-09-04 08:37
Virginijaus Šeškaus auklėtiniai laimėjo Austrijoje
Virginijaus Šeškaus auklėtiniai laimėjo Austrijoje / T.Lukšio/BFL nuotr.

Prienų-Birštono "Vytauto" vyrų krepšinio komanda savo arenoje sužaidė treniruočių pobūdžio kontrolines rungtynes su Kauno "LSU -Atleto" krepšininkais. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai Edo Nickaus vadovaujamą svečių ekipą sutriuškino 33 taškų skirtumu - 106:73.

Pasak LKL pranešimo, "Vytauto" komanda rungtynių pradžioje pabėgo į priekį (10:0), tačiau jaunieji kauniečiai netrukus prisivijo šeimininkus (13:9). Tačiau V. Šeškaus auklėtiniai per 3 minutes padidino skirtumą iki 15 taškų (27:12).

Antrajame kėlinyje labai greitai skirtumas šoktelėjo iki 24 taškų (46:22), o, likus iki antrojo kėlinio pabaigos 2 minutėms, komandas jau skyrė 29 taškai (61:32).

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino. V. Šeškus eksperimentavo sudėtimi, bet ir tada "Vytauto" komandos pranašumas nemažėjo. Po trijų kėlinių Prienų-Birštono komandos persvara šoktelėjo iki 32 taškų (86:54).

Pasak Laimio Kisieliaus, tai buvo gera treniruotė prieš rugsėjo 10-13 dienomis Prienuose vykstantį tarptautinį turnyrą "One Team Cup 2015", kuriame dalyvaus 6 komandos iš Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Lietuvos.