„Neturiu laiko sportuoti ir patobulinti savo figūrą“, - tokius pasiteisinimus žeria moterys, kurios nėra patenkintos savo talijos apimtimi arba norėtų atsikratyti kelių papildomų kilogramų svorio.
Tačiau, ar kada nors susimąstėte, kodėl nerandate laiko prižiūrėti savo kūną? Specialistai pataria, ko vertėtų atsisakyti.
Naujas tyrimas parodė, kad vidutiniškai vieną valandą per parą žmogus praleidžia rašydamas SMS. Tad specialistai pataria išjungti telefoną ir bent pusvalandį pasportuoti – sustiprinsite kūną, ir pailsėsite.
Tyrimas, kurio duomenis apžvelgia portalas femalefirst.co.uk, teigia, kad maždaug 40 proc. moterų, nepatenkintų savo išvaizda, prisipažįsta neturinčios laiko. Kaip rodo tyrimas, pusė apklaustųjų apie pusvalandį arba valandą kasdien skiria SMS rašymui, o valandą sugaišta socialiniuose tinkluose.
Naujausi komentarai