Skaičius auga: koronaviruso epicentre Kinijoje – jau trys lietuviai Pereiti į pagrindinį turinį

Skaičius auga: koronaviruso epicentre Kinijoje – jau trys lietuviai

2020-01-29 11:47

Trys Lietuvos piliečiai registravosi esantys kiniško koronaviruso židinyje Uhano mieste, teigia Užsienio reikalų ministerija.

Skaičius auga: koronaviruso epicentre Kinijoje – jau trys lietuviai
Skaičius auga: koronaviruso epicentre Kinijoje – jau trys lietuviai / Scanpix nuotr.

„Šiandien su Lietuvos ambasada Kinijoje susisiekė dar vienas Lietuvos pilietis ir pranešė esąs Uhane. Ambasada su juo ir toliau palaikys ryšį“, – BNS teigė užsienio reikalų ministro atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė.

Iki šiol buvo žinoma apie du Uhane esančius lietuvius.

Užsienio reikalų ministerija Lietuvos piliečius ragina laikinai nevykti į Kiniją, kol nebus suvaldytas šalyje plintantis koronavirusas.

Jos duomenimis, Kinijoje yra apie 300 lietuvių.

Pirmas užsikrėtimo šiuo virusu nuo kito žmogaus atvejis antradienį nustatytas ir Europoje – Vokietijoje vyras užkratą gavo iš vienos bendradarbės kinės.

Naujausiais duomenimis, Kinijoje nuo koronaviruso mirė kiek daugiau nei 130 žmonių, užsikrėtė apie 7 tūkst. asmenų.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų