Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai prašo atsiliepti moterį, kuriai kovo 15 dieną troleibuse buvo ištrauktas mobiliojo ryšio telefonas „Nokia C5“.
Kaip informavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė žiniasklaidai Kristina Dzindziliauskaitė, pagal tyrimo metu gautą informaciją, telefoną moteriai, važiavusiai 14-o maršruto troleibusu, ties Čečėnijos aikšte iš striukės kišenės ištraukė mažametė.
„Dėl minėto įvykio pareiškimas ar skundas policijos įstaigoje negautas, mobiliojo ryšio telefono savininkas nenustatytas, todėl telefonas saugomas (kaip rastas daiktas) Kauno miesto Dainavos policijos komisariate“, – informavo K.Dzindziliauskaitė.
Policijos pareigūnai prašo atsiliepti moterį ir paskambinti Kauno miesto Dainavos policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Saulėtekio policijos nuovados specialistei B.Grincevičienei telefonu (8 37) 30 38 57 darbo dienomis.
Policijai vis nepavyksta rasti didelės pinigų sumos savininko. Dėl kovo 30 dieną Laisvės alėjoje rastos juodos piniginės kreipėsi tik vienas vyras, tačiau paaiškėjo, kad radinys jam nepriklauso.
„Bendrais bruožais aptarėme, ką jis prarado – dokumentus ir pinigus. Žmogus labai nukentėjo. Buvo labai gaila, kai paaiškėjo, kad pigininė – ne šio vyro“, – sakė Centro policijos komisariato tyrėja Rasa Orentienė.
Sąžiningas praeivis išskirtinį radinį aptiko Laisvės alėjoje ir nunešė į Centro policijos komisariatą. Piniginėje nieko kito, išskyrus pinigus, nebuvo. Tai pareigūnams apsunkino savininko paieškas.
„Paprastai savininkus mums pavyksta surasti. Šiuo metu aš asmeniškai neturiu jokių kitų daiktų, kurių savininkas nebūtų atsiliepęs. Visi kiti daiktai yra grąžinti. Čia yra vienintelis atvejis, kai neturime, už ko užsikabinti“, – apgailestavo R.Orentienė ir dar kartą paragino kreiptis žmones, kurie yra pasigedę juodos piniginės ir didelės pinigų sumos.
„Gali būti, kad žmogus daikto pasigedo kitoje vietoje, bet tą dieną buvo Kaune. Tegul paskambina, kreipiasi. Man visuomet malonu grąžinti pamestus daiktus“, – kalbėjo tyrėja.
Pasak jos, žmonės į policiją atneša ir brangių fotoaparatų, juvelyrikos dirbinių. „Patys savininkai kreipiasi į vieną ar kitą policijos įstaigą. Turime bendrą šalies sistemą, į kurią suvedame atneštus daiktus“, – aiškino R.Orentienė.
Radiniai saugojami pusmetį, vėliau jie tampa bešeimininkiai ir pereina valstybei.
Naujausi komentarai