Danijos mėsos prekybos bendrovėms leista steigti bendrą įmonę „Moert“ Pereiti į pagrindinį turinį

Danijos mėsos prekybos bendrovėms leista steigti bendrą įmonę „Moert“

2026-03-27 11:18

Danijos mėsos prekybos bendrovėms „Tican Fresh Meat“ ir „Himmerlands Food Group“ Konkurencijos taryba leido steigti bendrą įmonę „Moert“ bei įgyti jos bendrą kontrolę.


<span>Danijos mėsos prekybos bendrovėms leista steigti bendrą įmonę „Moert“</span>
Danijos mėsos prekybos bendrovėms leista steigti bendrą įmonę „Moert“ / Asociatyvi freepik.com nuotr.

Taryba penktadienį pranešė leidusi „Tican Fresh Meat“ ir „Himmerlands Food Group“ steigti bendrą įmonę „Moert“ ir įgyti po 50 proc. jos akcijų bei bendrąją kontrolę.

„Dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis arba itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose“, – pranešė taryba.

Anot tarybos, steigiama bendrovė „Moert“ gamins įvairiais būdais perdirbtos mėsos produktus ir platins produktus Danijos bei Skandinavijos šalių mažmenininkams, o Lietuvoje „Moert“ veikla neužsiims.

„Tican Fresh Meat“ ir su ja susijusios įmonės, Lietuvoje žinomos kaip „Premium Food Group“, šalyje užsiima didmenine prekyba mėsa, termiškai apdorotais mėsos gaminiais, taip pat prekiauja gyvūnų maistu.

Su „Himmerlands Food Group“ susijusi įmonė „Himmerlandskod“ Lietuvoje užsiima didmenine prekyba šviežia jautiena.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų