Ateities kartoms
Daugiabučius namus administruojančios įmonės darbuotojai noriai atsiliepė į kvietimą dalyvauti talkoje, kurią kasmet rengia Valstybinių miškų urėdija. Iš skirtingų Lietuvos miestų į miškui numatytą Lančiūnavos pievą susirinko per 70 darbuotojų, dalis jų – lydimi savo vaikų ir artimųjų.
Išklausę instruktažą, vyrai griebėsi kastuvų, moterys – sodinukų. Per kelias valandas spalvinga komanda, diriguojama patyrusių urėdų, pasodino 2 500 medelių. Ar nepadaryta klaidų, ar sodinukai prigis? Po sodinimo darbų darbuotojų komanda apėjo ir patikrino, ar visi medeliai pasodinti taisyklingai.
„Nacionalinis miškasodis – tai dešimtmečius gyvuojanti ir tradicija tapusi medžių sodinimo šventė, kuri mums, miškininkams, yra vienas svarbiausių metų darbų ir ypatinga talka. Bendram tikslui kartu su visuomene sutelkiame jėgas tam, kad visi galėtume prisidėti prie šio prasmingo darbo – pasodinti ir ateities kartoms palikti žaliuojančius miškus“, – sako Valstybinių miškų urėdijos generalinis direktorius Valdas Kaubrė.
Geri darbai suvienija
Anot „Mano BŪSTO“ direktoriaus Mindaugo Genio, miškasodis – dar vienas svarbus žingsnis, kuriuo darbuotojai turėjo progą prisidėti prie įmonės strategijos puoselėti mus supančią aplinką.
„Galiu tik džiaugtis, kad darbuotojai palaiko kompanijos aplinkosaugines iniciatyvas. Susibūrimas Lančiūnavos pievoje tapo puikia proga ne tik padaryti gerą darbą, bet ir artimiau pažinti savo kolegas, pabendrauti“, – teigia M. Genys.
Miškasodyje dalyvavo ne tik „Mano BŪSTO“, bet ir kitų „City Service“ SE įmonių grupei priklausančių bendrovių kolegos. Bendram darbui susivienijo „City Service Engineering“, „City Service Cleaning“, „BonoDomo“ ir „Exergio“ darbuotojai.
Sodinukai: susibūrę bendram tikslui 2 500 medelių pasodino per porą valandų. „Mano BŪSTO“ nuotr.
Prisideda prie aplinkos saugojimo
„Mano BŪSTAS“, jau daugiau kaip 20 metų užsiimantis visapusiška pastatų priežiūra, pastarąjį dešimtmetį diegia sprendimus, skirtus ir aplinkos apsaugai.
Per vienus metus – vidutiniškai 10 750 t mažiau CO² teršalų į aplinką. Tokius rezultatus skaičiuoja „Mano BŪSTAS“, padėjęs klientams įgyvendinti arti 200 daugiabučių namų renovacijos projektų. Daugiabučių modernizacija užtikrina taupų energijos resursų vartojimą, leidžia miestiečiams kvėpuoti švaresniu oru, augina viso pastato ir jame esančių butų vertę, prisideda prie tvaresnės aplinkos puoselėjimo, mažina klimato kaitos grėsmes.
Kompanija investuoja į klientams skirtas skaitmenines priemones, kurios leidžia patogiai spręsti būsto priežiūros klausimus, o kartu prisideda prie aplinkos tausojimo.
„Mano BŪSTAS“ ne vienus metus skatino klientus atsisakyti popierinių sąskaitų. Šiandien apie 60 proc. įmonės siunčiamų sąskaitų yra tik elektroninės. Taip klientų sąmoningumas kasmet įmonei leidžia išsaugoti apie 144 medžius, kurie anksčiau buvo sunaudojami popierinėms sąskaitoms gaminti.
Bendrovė pirmoji rinkoje pradėjo edukuoti daugiabučių gyventojus, kaip paprastais, tačiau veiksmingais būdais taupyti šilumą namuose. Bendrovė bendruomenėms pasiūlė 5 žingsnių šilumos taupymo programą ir skatino įsitraukti į veiksmus, kurie užtikrina mažesnį šilumos poreikį namuose.
Įmonė savo strategijoje išsikėlė tikslą skatinti klientus ir visuomenę taupyti energijos išteklius, mažinti CO² emisiją savo veikloje ir didinti energiją taupančių priemonių aptarnaujamuose pastatuose skaičių, plėsti aplinkai draugiškus sprendimus, teikiant paslaugas naudoti tvarias priemones, mažinti kasdienėje veikloje susidarančių atliekų kiekį, jas rūšiuoti.
Naujausi komentarai