Brangių Kalėdų! Pereiti į pagrindinį turinį

Brangių Kalėdų!

2008-12-05 09:00 diena.lt inf.
Brangių Kalėdų!
Brangių Kalėdų! / "Sunday Mirror" nuotr. Prabanga: iš aukso ir brangakmenių padaryta eglė gali sudominti prabangių Kalėdų mėgėjus.

Tiems, kas per šventes mėgsta išlaidauti, viena Japonijos parduotuvė siūlo įsigyti Kalėdų eglę už 1,5 mln. JAV dolerių (4 mln. litų). 21 kg sveriantis medis padarytas iš aukso ir brangakmenių. Jį puošia 240 perlų ir deimantų.

Parduotuvės savininkai nesitiki lengvai parduoti prabangaus kūrinio. "Pirkėjai bent jau galės pajusti prabangos atmosferą", – sakė parduotuvės darbuotojas.

Vis dėlto rekordine kaina šio kūrinio autoriai pasigirti negali. Pernai Kinijoje buvo parduodama eglė, padaryta iš džiovintų gėlių ir puošta deimantais. Jos kaina buvo 1,8 mln. JAV dolerių (4,8 mln. litų).

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra