Į gydymo įstaigą kreipėsi dvi Kauno moksleivės. Po pamokų, eidamos į drabužinę, merginos pajuto aštrų skausmą kojose, tarsi kažkas būtų įdūręs adata. Mergaičių tėvai išsigando, kad tai nebūtų kokios nors apkrėstos ar nešvarios adatos, todėl ir kreipėsi į medikus pagalbos.
Abi moksleivės tėvams nupasakojo vienodus simptomus – aštrus dūris į kojas. Abi moksleivės lanko tą pačią mokymo įstaigą. Medikai apžiūrėjo išsigandusių moksleivių žaizdas ir nuramino.
Viso labo nedideli nubrozdinimai, kuriuos galėjo sukelti staiga atskriejęs nedidelis daiktas.
Nors nerimauti ir nebuvo ko, tačiau ugdymo įstaiga su tėvais peržiūrėjo mokyklos vaizdo stebėjimo kameras. Teko pripažinti, kad momentas, kai kažkas kažką pataiko mergaitėms į koją, nustatytas, tačiau kameros aprėpiamame plote nematyti, kas nubrozdinimus sukėlusius daiktus paleido.
Švietimo įstaigos pedagogai įvertino, kad tai panašu į anksčiau pinčikais vadinamą, tarp moksleivių populiarų, tačiau ganėtinai pavojingą daikčiuką. Mokyklos vadovai tikino, kad po šio incidento daugiau niekas nesiskundė dėl panašių traumų.
Kauno savivaldybės Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjas Antanas Bagdonas pastaraisiais metais prisiminė tik viena ryškų incidentą mokykloje. Kai per krepšinio treniruotę susistumdę abiturientai vėliau santykius aiškinosi drabužinėje.
„Tada buvo vienam nosis, kitam ranka sulaužyta, tačiau baigėsi taikos sutartimi. Žinoma, pasitaiko, kad vienas iš kito pirštines atima ar kitų smulkių incidentų, tačiau juos mokyklos išsisprendžia pačios“, – aiškino A.Bagdonas.
Vaiko gerovės komisijoje dirbantis Kęstutis Navickas taip pat patvirtino vedėjo žodžius: „2011 m. komisija svarstė 200 vaikų elgesį, pernai tokių atvejų buvo perpus mažiau.“
Naujausi komentarai