Vilniaus rotušėje – paroda V.Kernagiui atminti Pereiti į pagrindinį turinį

Vilniaus rotušėje – paroda V.Kernagiui atminti

2009-02-06 13:13
Vilniaus rotušėje – paroda V.Kernagiui atminti
Vilniaus rotušėje – paroda V.Kernagiui atminti / Nerijaus Jankausko nuotr. V.Kernagis

Penktadienį 17 val. Vilniaus rotušėje atidaroma fotografijų paroda maestro Vytautui Kernagiui atminti. Parodos „Vytautas Kernagis fotografijose" iniciatoriai - Lietuvos spaudos fotografų klubas.

Kaip portalui sakė Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentas Jonas Staselis, parodoje bus galima išvysti apie 30-ies Lietuvos fotografų darytų nuotraukų, kuriose įamžintas V.Kernagis.

Parodos darbai - unikalus aktoriaus ir dainuojamosios poezijos pradininko gyvenimo akimirkas primenantys kadrai iš spaudos fotografų archyvų.

„Su Vytautu ne kartą esame susitikę Rotušėje, įvairiausių renginių metu, todėl manome, jog tai tinkamiausia vieta šiai parodai. Didžioji jo kūrybinė veikla prasidėjo ir sužydo Vilniuje", - parodos gimimo idėją pasakojo J. Staselis.

Jo teigimu, V.Kernagio santykiai su spaudos fotografais visada buvo ypatingi, o gausybėje išlikusių nuotraukų - koncertų, renginių, tiesiog jaukių pasėdėjimų draugų rate akimirkos.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra