Kontrabandininkai cigaretes slėpė po pledais Pereiti į pagrindinį turinį

Kontrabandininkai cigaretes slėpė po pledais

2016-06-13 08:31
BNS inf.

Praėjusią savaitę mutinės pareigūnai išaiškinto baltarusius, mikroautubusu į Lietuvą vežusius cigarečių kontrabandą.

Kontrabandininkai cigaretes slėpė po pledais
Kontrabandininkai cigaretes slėpė po pledais / Muitinės nuotr.

Kaip pirmadienį pranešė Vilniaus teritorinė muitinė, kontrabandines cigaretes gabenę piliečiai nė nesistengė jų labai slėpti, nuo pašalinių akių tiesiog pridengė pledais.

Į Raigardo kelio postą atvykusiu Baltarusijos piliečio V.S. vairuojamu mikroautobusu „Renault Master“ kartu su vairuotoju vyko dar trys keleiviai. Visi jie deklaravo negabenantys prekių, kurias reikėtų deklaruoti muitinėje.

Vis dėlto muitininkai automobilį nukreipė į detalaus tikrinimo angarą. Netrukus aptiktos cigaretės, kurioms gabenti nebuvo įrengtos jokios specialios slėptuvės: cigaretės slėptos tiesiog po automobilio sėdynėmis, asmeniniuose krepšiuose, juos pridengus pledais. 

Iš viso per Baltarusijos ir Lietuvos sieną ketinta įvežti 3,5 tūkst. pakelių „NZ Gold“ ir „Minsk Superslims“ cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis. Jų vertė – daugiau kaip 10 tūkst. eurų.

Dėl kontrabandos gabenimo, neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis ir pasikėsinimo padaryti nusikalstamą veiką Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriaus pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą, jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai

Mikroautobuso vairuotojas ir vienas keleivis, prisipažinęs, kad dalis cigarečių priklauso jam, sulaikyti, jie apklausti. Sulaikyti tabako gaminiai saugomi Raigardo kelio poste.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų