Vilniuje šeštadienio naktį daugiabutyje kilus gaisrui žuvo du žmonės.
Ugniagesiai pranešimą apie tai, kad Savanorių prospekto viename daugiabučių kilo gaisras, gavo po vidurnakčio.
Užgesinus gaisrą, septinto aukšto bute rasti du stipriai apdegę kūnai, butas buvo smarkiai išdegęs.
Kol kas neskelbiama, kokios lyties sudegę asmenys. Kūnai išvežti ekspertizei. Tapatybės nustatinėjamos.
Gelbėtojai evakavo devynis 8 namo aukšto gyventojus. Gaisro išgasdintiems kaimynams į butus leista grįžti paryčiais, kai buvo likviduotas gaisras.
Pasak Situacijų koordinavimo skyriaus pareigūnų, gaisras gretimų butų nepalietė ir nesugadino. Niekas per gaisrą daugiau nenukentėjo.
Vienam žmogui medikų pagalba buvo suteikta vietoje, vykti į ligoninę jis atsisakė.
Gaisro priežastys nustatinėjamos.
Pareigūnai dar nedaro išankstinių prielaidos, kad gaisras galėjo kilti dėl rūkymo, netvarkingos elektros instaliacijos, buitinės technikos gedimo.
„Jokių preliminarių priežasčių nėra“, - BNS teigė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus atstovas.
Naujausi komentarai