Vagis į teismą atvyko su paties pavogta striuke

Vagis į teismą atvyko su paties pavogta striuke

2011-06-23 18:19
Vagis į teismą atvyko su paties pavogta striuke
Vagis į teismą atvyko su paties pavogta striuke / Sauliaus Žiūros (BFL) nuotr.

Kvailas vagis į savo bylos nagrinėjimą atvyko su striuke, kurią neigė pavogęs.

Stephenas Kirkbrides buvo priverstas atiduoti lietaus nepraleidžiančią striukę, kai teisme liudijanti parduotuvės pardavėja pasakė, kad teisiamasis vilki būtent pavogtą drabužį, praneša „The Sun“.

„Aš pirštu parodžiau į striukę ir policininkas iš karto ją konfiskavo“, - pasakojo parduotuvės vadybininkė Deborah Robson.

Vagis teigė, kad striukę pirko labdaros parduotuvėje ir ji jau buvo su skylėmis, kurios lieka išplėšus drabužio apsaugos priemones. „Ji jau buvo suplėšyta, bet aš pagalvojau, kad tai vis vien geras pirkinys“, - teigė „gudruolis“.

Įtariamasis teigė, kad jis nebūtų toks kvailas ir teisme tikrai nepasirodytu su  vogta apranga. Tačiau  vyriškis buvo nuteistas už vagystę, kuri įvyko Jungtinėje Karalystėje.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų