Persvarą įgijo „Manchester United“ ir „Olympique“

2010-02-17 13:10
Persvarą įgijo „Manchester United“ ir „Olympique“ / AFP nuotr. Snaiperis: W.Rooney‘s (balti marškinėliai) du kartus nuginklavo „AC Milan“ vartininką.

Sužaistos dvejos Europos futbolo asociacijų sąjungos (UEFA) čempionų lygos pirmosios aštuntfinalio rungtynės. Pergalę svečiuose iškovojo praėjusiose sezono finalininkai „Manchester United“ (Anglija) futbolininkai, kurie Milane 3:2 (1:1) įveikė vietos „AC Milan“ (Italija) klubą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Wayne'as Rooney's (66 ir 74 min.), vieną - Paulas Scholesas (36 min.). Po įvartį į „Manchester United“ vartus įmušė Ronaldinho (3 min.) ir Clarence'as Seedorfas (85 min.). Susitikimą Anglijos čempionai baigė be pašalinto iš aikštės Michaelo Carricko (90+3 min.).

„Mačą pradėjome klaidomis, kuriomis pasinaudojo aikštės šeimininkai ir įmušė įvartį, tačiau vėliau žaidimo sąlygas diktavome mes. Per pertrauką pasakiau vyrams, kad jie dažniau perduotų kamuolį W.Rooney'iui. Antrąjį kėlinį jis sužaidė fantastiškai“, - po rungtynių kalbėjo Mančesterio ekipos vyriausiasis treneris Alexas Fergusonas.

„Kova dar nebaigta. Mes įrodėme, kad žaisdami visa jėga galime sukelti daug problemų varžovams iš Mančesterio. Pirmąjį kėlinį galėjome laimėti 3:0, tačiau, vos tik kelioms minutėms atsipalaidavome, britai perėmė iniciatyvą. Stengsimės svečiuose laimėti 2:0“, - tvirtino „AC Milan“ strategas Leonardo.

Kitame antradienio mače Liono „Olympique“ (Prancūzija) vienuolikė savo aikštėje 1:0 (0:0) įveikė Madrido „Real“ (Ispanija) klubą. Vienintelio įvarčio autorius - Jeanas Makounas (47 min.).

„Rezultatas nėra tragiškas, mes tebeturime galimybių patekti į kitą atkrintamųjų varžybų etapą. Liono komanda žaidė jėgos futbolą, geriau kovojo dėl kamuolio „antrajame aukšte“. Savo aikštėje varžovams tokio pranašumo nesuteiksime“, - žadėjo „Real“ vyriausiasis treneris Manuelis Pellegrinis.

„Mūsų tikslas - ne vien garbingai sužaisti su „Real“ klubu, mes siekiame jį eliminuoti iš Čempionų lygos“, - ambicingai pareiškė „Olympique“ vairininkas Claude'as Puelis.

Atsakomosios šių porų rungtynės kovo 10 dieną bus žaidžiamos Mančesteryje ir Madride.